• Yeni Kız
Çift Sıkıştırılmış sihirli melamin sünger silgi pad. dayanıklı yüksek çift yoğunluklu nano temiz sünger bulaşık yıkama için!

Çift Sıkıştırılmış sihirli melamin sünger silgi pad. dayanıklı yüksek çift yoğunluklu nano temiz sünger bulaşık yıkama için!

₺ 29.88
₺ 36.00
-17 %
Emre için müsait

Ödenebilirlik

kalite melamin sünger silgi üreticisi  toptan ve perakende          Boyut : 10*7*3 cm/10*6*2.5 cm/10*6*2 cm/1 küp  Tıklayın daha fazla bilgi almak için!    özelliği  1. doğal antibakteriyel, süper geçerliliği.2. sakın içerir hiçbir kimyasal katkı maddesi, non- toksik.3. sadece su kullanmak kaldırabilirsiniz leke veya kir.4. yaygın olarak mutfakta kullanılan, banyo, ofis, otel, restoran vb5. kesmek isteğe farklı boyut, appplies için dışbükey ve içbükey yüzey.          nasıl kullanılacağı1. emmek sünger suya2. sıkmak sonra silgi en çıkarmak su3. ovmak sünger üzerinde kir, lekeleri!4. durulayın silgi sonra kullanır hafifçe.5. saklayın sünger silgi su olmadan temiz bir yerde, ve uzak doğrudan güneş ışığı                  dikkatli  Olamaz yemek, uzak tutunuz çocuklar ve evcil hayvanlar.Güç kesti kullanıldığında elektrikli aletleri.şehirinizin tutmak uzun ömürlü sünger, pls kullanmak doğru şekilde.                 

Beyan Edilen Teknik Özellikler

malzeme:
Sünger
özellik:
Çevre Dostu,Stoklanan
kullanım:
mutfak
Model Numarası:
Magic melamine sponge
Marka Adı:
Ultra star
size:
10*7*3 cm
feature:
High density/durable
density:
16-18 kg/cube
Using:
Dish cleaning
occasion:
kitchen dish washing

Ürün İlaveleri